![](https://3.bp.blogspot.com/-qhFRHdr5na8/XJuPPIf7ipI/AAAAAAAA55c/4NK-GMf5dnMqho04OVfL1z8qGT9t5k37wCLcBGAs/s640/SpiliosSports.jpg)
Η εταιρία αθλητικών ειδών SPILIOS SPORTS https://spilios-sports.business.site/ υποστηρίζοντας τον Πανελλήνιο Σύλλογο για το παιδί - Ο ΠΑΛΜΟΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΖΩΗΣ χάρισε αθλητικά είδη αξίας 50 Ευρώ για τις ανάγκες των εκδηλώσεων που διεξάγουμε υποστηρίζοντας παιδιά από όλα τα κοινωνικά στρώματα!
![](https://2.bp.blogspot.com/-BcYW2jU5uuA/XJuVKSwwr4I/AAAAAAAA550/6AduhIiIfwU4CWAPiG9o_W5ngLlnOiA_ACLcBGAs/s320/spilios.jpg)
Στην εκδήλωση "ΚΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΟ ΧΑΪΔΑΡΙ" την Κυριακή 31 Μαρτίου 2019, μια ΔΩΡΕΑΝ μουσικοθεατρική - χορευτική παράσταση για όλη την οικογένεια στην αίθουσα εκδηλώσεων στο Δημαρχείο Χαϊδαρίου στις 11 το πρωί, θα διατεθούν και 2 σετ αθλητικών ειδών της εταιρίας SPILIOS SPORTS που βλέπετε στη φωτογραφία μαζί με πολλά άλλα δώρα έκπληξη!!!
![](https://2.bp.blogspot.com/-sNgJcQ-H_Fc/XJuV_ONb2hI/AAAAAAAA558/6Bdg9ccVTaUrBKbYsfl3tvxtJEwwyWZrQCLcBGAs/s640/AFISA%2BKATI%2BPAIZEI.jpg)